E-Bülten

İsim Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Erva Eğitim Kurumu

Erva Mutlu Yüzler "Mutlu Etti"

ERVA Mutlu Yüzler Rehabilitasyon Merkezi her yıl olduğu gibi bu yılda 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında etkinlik düzenledi.

Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler profesyonelleri aratmadı ERVA Mutlu Yüzler Rehabilitasyon Merkezi yetkilisi Yasemin Kanbak ve kurum idarecileri tarafından gerçekleştirilen etkinliğe; Kaymakam Adem Yazıcı, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti ilçe Başkanı İdris Alp, Kadın Meclisi Başkanı Nurten Turnalı ve aileler katıldı.

KANBAK: EĞİTİMDE ÖZGÜVEN ÇOK ÖNEMLİDİR

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinlikte konuşma yapan Kurum

Yetkilisi Yasemin Kanbak “Öncelikle kurumumuz tarafından düzenlenen etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan herkese yürekten teşekkür ederim. Eğitimde özgüven çok önemlidir. Bizler engellilerden korkarken aileleri ölmekten korkuyor. 'Biz öldükten sonra çocuklarımız ne olacak' diye düşünüyorlar. Asıl engel onları görmeyen gözlerimiz. Be bu duygularla bir kez daha katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum" dedi. Konuşmanın ardından ERVA Mutlu Yüzler Rehabilitasyon Merkezi’nin çalışmaları slayt gösterisi ile izletildi. Slayt gösterisini ardından sahneye çıkan öğrenciler, gösterileri ile davetlilere güzel dakikalar yaşattı. Çocuklar önce Şirinler'i ardından sema gösterisini sergiledi.